هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

استعلام قیمت صابون هتلی ایوان و خرید مستقیم

قیمت صابون هتلی ایوان

جهت استعلام قیمت صابون هتلی ایوان و خرید مستقیم این محصول می توانید به این سایت مراجعه نمایید. این محصول هتلی دارای قدرت پاک کنندگی و کف کنندگی بسیاری می باشد.

 انواع محصولات هتلی ایوان

شرکت تولیدی ایوان یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین شرکت های تولید کننده محصولات شوینده و بهداشتی می باشد که با توجه به کیفیت و استاندارد بالای محصولات خود، توانسته است در بین عموم مردم کشور جایگاهی ویژه پیدا کند. محصولات هتلی ایوان از جمله مواد بهداشتی پر فروش این مجموعه می باشد.
شامپو هتلی و صابون هتلی ایوان دو محصول تولیدی به منظور استفاده در هتل ها، بیمارستان ها، مراکز اقامتی، استخرها و مکان هایی از این قبیل می باشند که با استقبال بسیاری روبرو شده اند.

محصولات هتلی ایوان

صابون هتلی ایوان

محصول صابون هتلی تولید شده توسط شرکت ایوان، یک محصول بهداشتی استثنایی جهت مصرف در سرویس های بهداشتی است. این صابون هتلی، انواع ویتامین های مورد نیاز پوست بدن را داراست. نرم کنندگی، لطافت،  شفافیت و عدم حساسیت پوستی از جمله ویزگی های مثبت صابون هتلی ایوان است. در تهیه این محصول گلیسیرین نیز به کار برده شده است که موجب تنظیم رطوبت پوست بدن می شود.

بسته بندی صابون هتلی ایوان

محصول صابون هتلی ایوان در دو نوع بسته بندی ارائه شده است:

  • صابون هتلی ایوان با بسته بندی گرد پلیسه ای
  • صابون هتلی ایوان با بسته بندی سلفونی

قیمت صابون هتلی ایوان

قیمت صابون هتلی ایوان

با توجه به نوسانات قیمتی محصولات در بازار های خرید و فروش، قیمت صابون هتلی ایوان نیز بر اساس عوامل و شرایط مختلف دچار تغییرات می گردد. اما این مجموعه عرضه کننده، سعی داشته تا قیمت محصولات هتلی خود را در یک رده و با حدقل قیمت ثابت نگه دارد تا مشتریان خود کمترین تاثیر نوسانات را در

قیمت شامپو هتلی ایوان

خرید مستقیم صابون هتلی ایوان

خرید مستقیم از درب کارخانه موجب می شود دیگر هزینه ای مربوط به واسطه ها پرداخت نگردد و بنابراین موجب سود آوری بسیاری خواهد بود. ارسال محصول مستقیما از درب کارخانه به محل مورد نظر خریدار با استفاده از باربری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به منظور استعلام قیمت دقیق محصولات و سفارش، می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

 

s.hoseinpur وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *