هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تولید و فروش حوله یکبار مصرف هتلی

حوله یک بار مصرف

تولید و فروش حوله یکبار مصرف هتلی توسط کارخانه های مختلف با برند های متنوع انجام می پذیرد. حوله یکبار مصرف هتلی یک گزینه مناسب جهت خریداری هتل داران می باشد و خرید آن بسیار مقرون به صرفه است.

مصارف حوله یکبار مصرف

این نوع حوله قابل استفاده در آرایشگاه ها، هتل ها، سالن های ماساژ، باشگاه های ورزشی، کلینیک ها و بیمارستان ها است. در مکان های یاد شده نیاز به حوله شخصی بهداشتی کاملا مشهود می باشد.

یکبارمصرف هتلییکبارمصرف هتلی2

ویژگی های حوله یکبار مصرف هتلی

این نوع حوله ها به صورت استفاده فقط برای یک بار می باشند. البته ممکن است به دفعات بیشتر هم مورد استفاده قرار بگیرند. رنگ آنها غالبا سفید می باشد. بافت آنها از نخ نازکی است که تقریبا شبیه به دستمال کاغذی می باشد. دارای وزنی بسیار سبک هستند و به صورت فشرده تولید می شوند. خاصیت آب گیری آن ها بالاست و حتی در مواقع خاص قابل شستشو می باشند.

انواع حوله های یکبار مصرف

  • حوله یکبار مصرف دستی
  • حوله یکبار مصرف حمامی
  • حوله یکبار مصرف تبلیغاتی
  • حوله یکبار مصرف هتلی

و غیره…

حوله یکبار مصرف هتلی

تولید و فروش حوله یکبار مصرف هتلی

حوله های یکبار مصرف هتلی به دلیل کاربردهای فراوانی که دارند و همچنین قیمت مناسب آن ها با استقبال فراوانی از سوی خریداران مواجه شده اند. از این رو تولید کنندگان این محصول بهداشتی سعی بر این دارند تا روز به روز کیفیت آن را افزایش داده و قیمت را مناسب نگه دارند تا رضایت بیشتری را برای مشتری خود به ارمغان آورند. فروش حوله یکبار مصرف هتلی به صورت عمده در بازار های مجازی در حال انجام می باشد.

حوله هتلی یکبارمصرف

روش اینترنتی بهترین نوع فروش است که باعث صرفه جویی در زمان، بررسی و آشنایی بهتر با محصول مورد خریداری و اطلاع بهتر از قیمت می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کالا با کارشناسان ما در تماس باشید.

s.hoseinpur وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *