هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید دمپایی روفرشی هتلی با چاپ آرم هتل

دم پایی هتلی

خرید دمپایی روفرشی هتلی با چاپ آرم هتل یکی از روش های تبلیغاتی بسیار مطلوب و خریدی بسیار به صرفه و مناسب نیاز خریداران می باشد.

دمپایی نوعی کفش می باشد که هم در بیرون از منزل و هم در محیط خانه کاربرد دارد. دمپایی ها مدل های بسیار زیادی را دارا می باشند که در محیط های مختلفی مانند هتل ها، بیمارستان ها، رو فرشی، ساحلی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دمپایی روفرشی هتلی

انواع دمپایی هتلی

دمپایی های هتلی یکی از مدل های تولیدی خاص و کاربردی می باشد. جنس این دمپایی ها اغلب پارچه ای است و با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته شده هتل داران عرضه می شوند.
دمپایی های هتلی در دو مدل یک بار مصرف و چند بار مصرف تولید می شوند و شامل موارد زیر می باشند:

  • دمپایی هتلی پلاستیکی
  • دمپایی هتلی پارچه ای
  • دمپایی هتلی حوله ای
  • دمپایی هتلی جلو بسته

انواع دمپایی

چاپ آرم هتلی بر روی دمپایی روفرشی هتلی

چاپ آرم هتلی روی محصولات یک روش تبلیغاتی محسوب می شود که نشان دهنده  تفکر برتر و خلاقیت بالا در امر تبلیغات توسط هتل مربوطه است.
چاپ لوگوی هتل به عنوان نماد مجموعه هتل است که در زمان استفاده از محصول و لذت بردن از آن همراه با مشتری است. این یکی از بهترین حالات برای جذب مشتری می باشد. چرا که به محض شنیدن نام هتل یا دیدن آرم هتل به صورت نا خود آگاه احساس لذت می کند و این خود جذب کننده می باشد.

دم پایی با چاپ آرم

خرید دمپایی روفرشی هتلی با چاپ آرم هتل

روش خرید اینترنتی یکی از بهترین روش های خرید دمپایی هتلی با قیمت های مناسب و کیفیت های بالا است. دمپایی های هتلی با توجه به قیمت دارای رتبه های کیفیتی مختلف هستند. این موضوع با توجه به جنس به کار رفته در تولید، نحوه تولید، یک بار یا چند بار مصرف بودن و نحوه عرضه مورد توجه قرار می گیرد.
ما به شما توصیه می کنیم جهت خریدی پر سود و رضایت بخش با داشتن حداکثر اطلاعات از جنس خریداری شده و همچنین مزیت چاپ آرم روی کالا با ما در ارتباط باشید.

s.hoseinpur وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *