هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید شامپو هتلی ایوان با قیمت ارزان

قیمت صابون و شامپو هتلی

خرید شامپو هتلی ایوان با قیمت ارزان در بازار ها بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

این محصولات را می توان به دو روش اینترنتی و سنتی خریداری کرد که خریداران بنا به انتخاب خود اقدام به داد و ستد می کنند. یک نمونه از عواملی را که هتلداران در موقع خرید شامپو هتلی مد نظر قرار می دهند برند شامپو می باشد. این عامل مهم ترین مورد در قیمت گذاری ها و سطح معاملات است. زیرا هر کدام از برند ها محصولات را تحت شرایط خاص و با سطح کیفی منحصر به فردی تولید می کنند که در جذب مشتریان موثر می باشد.

خرید شامپو هتلی ایوان با قیمت ارزان

 

آشنایی با برند های شامپو هتلی

همان طور که مستحضر هستید وقتی یک محصولی در بازار مورد استقبال قرار بگیرد مسلما بازار فروش خوبی هم برای خود رقم می زند. بازار فروش خوب سبب می شود نظر تولید کنندگان هم به سوی محصول جلب شود. با وجود معاملات پر سود برای شامپو هتلی شرکت های تولیدی زیادی به سمت ساخت شان گرایش پیدا کرده اند. در این بخش از خبر چند نمونه از برند های معروف را نام می بریم:

  • شامپو هتلی ایوان
  • شامپو هتلی بابلینی و ناب
  • شامپو هتلی طراوت
  • شامپو هتلی ساویز
  • شامپو هتلی آتنا
  • شامپو هتلی هیراد

شکل بسته بندی شامپو هتلی ایوان

تنوع در طرح بسته بندی می تواند تاثیر مثبت در میزان فروش بگذارد. شرکت تولیدی ایوان شرکتی بزرگی در زمینه تولید محصولات شوینده است. نمونه ای از محصولات این شرکت شامپو هتلی است که در انواع مختلفی وارد بازار ها می شود. در این جا می خواهیم شکل بسته بندی های شامپو هتلی ایوان را مطرح کنیم. بسته بندی شامپو های هتلی ایوان دارای تنوع بسیار است که در خرید آن تاثیر می گذارد. چند نوع از این بسته بندی ها به شرح زیر است:

  • بسته بندی تیوپی
  • بسته بندی قوطی

انواع شامپو هتلی ایوان

شامپو های هتلی ایوان در دو مدل سر و بدن تولید می شود. این شامپو ها مناسب انوع پوست و مو می باشد. در زیر به انواع شامپو های ایوان می پردازیم:

شامپو هتلی مکعبی

شامپو های مکعبی ایوان در دو نوع سر و بدن می باشد. این شامپو ها با وزن 30 گرمی تولید می شود. درب شامپو های مکعبی ایوان به صورت معمولی و فیلیپ تاپ است.

شامپو تیوپی

این مدل شامپو  ایوان با وزن 25 گرمی در دو نوع سر و بدن می باشد. این شامپو ها با درب فیلیپ تاپ بوده و در دو رنگ بنفش و سفید تولید می شود.

شامپو تیوپی سیلور

شامپو های تیوپی ایوان مدل سیلور یکی دیگر از محصولات تک نفره هتلی می باشد. این شامپو مناسب سر و بدن بوده و وزن آن 25 گرم است. این شامپو های هتلی با بدنه طوسی رنگ و درب بنفش و آبی تولید می شود.

خرید شامپو هتلی ایوان مینی

شامپو های مینی، شامپو های 10 گرمی بوده و یکی دیگر از شامپو های هتلی تک نفره می باشد. این شامپو ها در دو رنگ بنفش و آبی مناسب سر و بدن تولید می شوند.

شامپو توئین

یکی از جذاب ترین شامپو های هتلی، شامپو توئین است. شامپو های توئین با طراحی دوقلو و به هم چسبیده می باشد. این شامپو ها در دو مدل سر و بدن تولید شده و وزن آن 30 گرم می باشد.

شامپو جنتل

شامپو مدل جنتل با بسته بندی پت و درب فیلیپ تاپ تولید می شود. این شامپو 30 گرمی در دو نوع سر و بدن بوده و مناسب انواع پوست و مو می باشد.

شامپو بلک ادیشن

شامپو بلک ادیشن یکی از شامپو های لوکس هتلی ایوان می باشد. این شامپو منحصر به فرد با بدنه مشکی و درب معمولی تولید می شود. یکی از ویژگی های جذاب این شامپو30 گرمی دارا بودن رایحه خلیج فارس می باشد.

شامپو هتلی ایوان

صابون هتلی ایوان

محصولات ایوان علاوه بر شامپو های هتلی، صابون هتلی نیز تولید می کند. این صابون ها مناسب تمامی پوست ها می باشد. انواع صابون های هتلی ایوان به شرح زیر است:

صابون سلفونی

این صابون تک نفره هتلی ایوان با وزن 10 گرمی تولید می شود. بسته بندی این صابون سلفونی می باشد.

 

صابون بلک ادیشن

از صابون های لوکس ایوان صابون بلک ادیشن است. این صابون هتلی با بسته بندی قالبی مشکی رنگ تولید میشود. وزن این صابون 25 گرمی است.

صابون هتلی ایوان

خرید شامپو هتلی ایوان

برای تهیه شامپو هتلی ایوان شما می توانید از مغازه ها و بازار های مختلف آن را تهیه کنید. اما همانطور که می دانید وجود واسطه ها منجر به افزایش قیمت محصولات می شود. شرکت خدمات هتلداری آراد با حذف واسطه ها و امکان خرید به قیمت درب کارخانه این شرایط را برای شما عزیزان فراهم کرده تا با قیمت منصفانه و به آسانی محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید.

قیمت خرید شامپو هتلی ایوان

شما عزیزان می توانید از طریق شرکت خدمات هتلداری آراد محصولات هتلی ایوان را تهیه کنید. خدمات هتلداری آراد با داشتن عاملیت فروش این امکان را فراهم کرده تا شما به آسانی بتوانید محصولات هتلی مورد نیاز خود را فراهم کنید. برای خرید محصولات هتلی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

s.taheri

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *