هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خرید شامپو هتلی مکعبی ایوان

چاپ لوگو شامپو هتلی

شامپو هتلی مکعبی ایوان یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین شامپو های تولیدی داخل می باشد و در انواع شامپو سر و شامپو بدن تولید و عرضه می شوند. این محصولات با کیفیت عالی که دارند توانسته اند نیاز بازار های داخلی و خارجی را به طور کلی بر طرف کنند.

محصولات هتلی ایوان

یک نمونه از محصولات هتلی که در هر هتل وجودش ضروری می باشد شامپو هتلی می باشد. این شامپو ها با برند های متفاوتی در اختیار هتلداران قرار می گیرند و در صدد رفع نیاز بازار ها بر می آیند.

آشنایی با شامپو هتلی ایوان

یک نمونه از برند های معروف در کشور ما که در زمینه تولید مواد شوینده فعالیت می کند برند ایوان است. این برند یکی از محصولاتی که برای فروش آماده می کند شامپو هتلی است که ظروف بسته بندی شان در انواع و اقسام متفاوت می باشد. طرح این محصولات در فروش شان نقش مهمی دارد و اغلب هتلداران برای جذی مشتریان بیشتر به دنبال طرح های خاص هستند. چند نمونه از این طرح ها به قرار زیر است:

  • شامپو هتلی مکعبی ایوان
  • شامپو هتلی قطره ای ایوان
  • شامپو هتلی استوانه ای ایوان
  • شامپو هتلی تیوپی ایوان
  • شامپو هتلی طرح موج ایوان

انواع شامپو هتلی ایوان

رنگ بندی شامپو هتلی مکعبی ایوان

شامپو هتلی مکعبی ایوان یک نمونه از تولیدات ایوان است که در شهر های مختلف ایران به فروش گذاشته می شود. این شامپو ها با قدرت پاک کنندگی که دارند خود را در میان بازار ها محبوب کرده است و سود های کلانی را برای تولید کننده ایجاد کرده است. شامپو هتلی مکعبی ایوان در انواع مختلفی سورتینگ می شوند که در ادامه برخی را بیان می کنیم:

  • شامپو هتلی مکعبی ایوان – صورتی: مخصوص مو های خشک
  • شامپو هتلی مکعبی ایوان – آبی: مخصوص مو های معمولی
  • شامپو هتلی مکعبی ایوان – سبز: مخصوص مو های چرب
  • شامپو هتلی مکعبی ایوان – بنفش: شامپو بدن

رنگ بندی شامپو هتلی ایوان

چاپ لوگو روی شامپو تک نفره هتلی:

یکی از آفر های این مرکز به مشتریان محترم، جاپ لوگو مراکز و هتل ها بر روی شامپو به صورت رایگان می باشد. جهت این امر می توانید با تماس با مشاورین مجموعه و انتخاب شامپوی مورد نیاز خود و ارسال فایل لوگو مرکز خود، درخواست چاپ لوگو بر روی بدنه محصول را داشته باشید. واحد طراحی مجموعه، پس از ادیت و طراحی لوگو شما، نمونه را خدمتتان ارسال می کنند که در صورت تایید شما، کار چاپی اختصاصی شما انجام گردد.

چاپ لوگو شامپو هتلی

خرید شامپو هتلی ایوان

خرید شامپو هتلی ایوان در بازار های کشور ما به طور عمده انجام می شود. جهت خرید عمده این محصولات می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با شرکت در ارتباط بوده و نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام فرمایید. و محصولات را با قیمت کمتری خریداری نمایید.

s.taheri

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *