هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروش عمده انواع مسواک هتلی ارزان

مسواک هتلی ارزان را با قیمت فروش عمده خریداری نمایید. انواع مسواک هتلی ایرانی نظیر تورنتو 2017، مسواک سیلور، مسواک دورکو و سی گل با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد. مسواک هتلی ارزان را می توایند از این مرکز تهیه نمایید.

مسواک خمیر دندان هتلی

انواع مسواک هتلی ارزان:

این شرکت با تولید و فروش انواع مسواک با کیفیت آماده همکاری با هتل ها و سازمان های مختلف می باشد. انواع مسواک های تولیدی عبارتند از:

  • مسواک هتلی سیلور در کارتن های 816 تایی
  • مسواک هتلی دورکو در کارتن های 1440 تایی
  • مسواک هتلی سی گل با درپوش در کارتن های 600 عددی
  • مسواک کودک در کارتن های 576 تایی
  • پک مسواک و خمیر دندان هتلی در کارتن های 816 عددی

پک خمیر دندان هتلی مسواک هتلی ارزان  پک خمیر دندان هتلی

پک خمیر دندان و مسواک هتلی ارزان:

یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین تولیدات این مرکز، پک مسواک و خمیر دندان هتلی می باشد. این پک که شامل یک عدد مسواک هتلی سیلور و یک عدد خمیر دندان هتلی 7 گرمی می باشد، در کارتن های 816 تایی بسته بندی و به فروش می رسند.

یکی از دغدغه های صاحبان هتل ها و تامین کنندگان پک های بیمارستانی، بسته بندی این محصولات است. که گاها هزینه های گزافی را تحمیل می کند. اما این پک کار را راحت کرده و هر دو محصول در یک بسته بندی عرضه می شوند و دیگر نیازی به هزینه های گزاف جعبه های بسته بندی نیست.

پک خمیر دندان و مسواک

خمیر دندان هتلی تک نفره:

در جهت رفاه مشتریان و تکمیل سبد کالایی، در کنار انواع مسواک، اقدام به تولید خمیر دندان های تک نفره کردیم. خمیر دندان های هتلی موجود در 2 حجم 7 گرمی و 10 گرمی تولید می شوند. خمیر دندان های 10 گرمی در کارتن های 400 تایی و خمیر دندان های 7 گرمی در کارتن های 1000 تایی به فروش می رسند.

پک خمیر دندان هتلی پک خمیر دندان هتلی

نحوه خرید مسواک هتلی ارزان:

بهترین روش چهت خرید مسواک هتلی ارزان، خرید مستقیم می باشد. زین پس شما عزیزان می توانید از طریق این سایت با ما همراه بوده و از طریق راه های ارتباطی درج شده، با ما در تماس باشید.
کارشناسان این مرکز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما عزیزان می باشند.

talia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *