هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروش فوق العاده انواع شامپو هتلی صحت

فروش فوق العاده انواع شامپو هتلی صحت آغاز شد. صحت یکی از برند های نام آشنای ایرانی است که از گذشته تا کنون با تولید بهترین و با کیفیت ترین شامپو در ایران مشتریان بسیاری دارد.

شامپو به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات بهداشتی هتلی می باشد که در کنار دیگر محصولات مانند صابون هتلی، مسواک و خمیر دندان هتلی، حوله و دمپایی هتلی و غیره در پک های هتلی یافت می شود.
این محصول از برند های متنوعی برخوردار است که هرکدام طرفداران خاص خود را دارند.

بسته بندی شامپو هتلی صحت

بسته بندی های این محصول هتلی به دلیل اهمیت به سلیقه مشتریان در سه نوع مختلف می باشد که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

  • شامپو هتلی استوانه ای صحت
  • شامپو هتلی تیوپی صحت
  • شامپو هتلی عصاره ای صحت

شامپو هتلی عصاره ای صحت

انواع شامپو هتلی صحت

شرکت تولیدی صحت این محصول را در انواع مختلفی تولید نموده و این تنوع موجب جلب توجه بسیاری از هتل داران شده است. انواع شامپو هتلی صحت در دو نوع شامپو سر هتلی و شامپو بدن هتلی تولید شده است.

شامپو هتلی استوانه ای صحت در وزن 25 گرمی تولید شده است و در رنگ های مختلفی ارائه می شود. این محصول به تعداد 192 عدد در کارتن مادر برای خریداران اراسال می گردد.

شامپو هتلی تیوپی صحت نیز 25 گرمی می باشد و دارای 192 عدد در کارتن مادر می باشد. این شامپو ها نیز در دو نوع سر و بدن تولید شده اند.

شامپو هتلی عصاره ای صحت اما تنوع بسیار خوبی را دارا است. این محصول از چهار رایحه خوشبو و بی نظیر تهیه می شود. حنا، سدر، بابونه و سیر در بسته بندی هایی مشابه شامپو های معمولی صحت اما در اندازه ای کوچک تر ارائه شده اند. تعداد شامپو های هتلی عصاره ای صحت در کارتن 192 عدد و 288 عدد است.

انواع شامپو هتلی صحت

فروش فوق العاده شامپو هتلی صحت

فروش فوق العاده شامپو هتلی صحت با تخفیف های ویژه و قیمت های بسیار شگفت انگیز جهت جلب رضایت مشتریان همراه است.
خریداران می توانند به جهت اطلاع از آخرین قیمت های شامپو هتلی صحت و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و ارسال محصولات هتلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

s.hoseinpur وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *