هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قیمت عمده شانه هتلی در بازار

قیمت عمده شانه هتلی

قیمت عمده شانه هتلی در بازار خرید و فروش با توجه به جنس، اندازه و کیفیت شانه متفاوت می باشد. شانه های هتلی یکی از اجزای پک های بهداشتی مخصوص هتل ها می باشد.

تهیه وسایل و تجهیزات جهت رعایت بهداشت فردی در هتل ها یکی از مهم ترین دغدغه های هتلداران می باشد. انتخاب محصولاتی که از کیفیت بالا و ظاهری مناسب برخوردار باشند، همچنین قیمت به صرفه ای داشته باشند، توسط مدیران خرید هتل ها با تحقیق و جستجو انجام می گردد.

پخش شانه هتلی

شانه هتلی

شانه هتلی یکی از تجهیزات هتلی تعبیه شده برای اتاق هتل ها می باشد. این وسیله به منظور مرتب کردن مو ها و نگهداری از موی سر مورد استفاده قرار می گیرد. شانه های هتلی در اشکال و اندازه های متنوعی تولید می شوند.
بسته بندی این وسیله به صورت سلفونی، به شکل جعبه ای و یا به صورت فله می باشد.

قیمت شانه هتلی

چاپ آرم اختصاصی بر روی شانه هتلی

شانه هتلی را می توان جزو آن دسته از تجهیزات هتلی دانست که مسافران آن را به یادگار با خود می برند و می توانند مدت زیادی از آن استفاده نمایند. لذا خاطره سفر و اقامت در  هتل را همیشه به یاد خواهند داشت.
اما می توان با چاپ لوگو هتل روی شانه هتلی این ماندگاری را همیشگی نمود و در واقع نوعی تبلیغ برای هتل ها دانست. امکان چاپ اختصاصی بر روی شانه های هتلی روی بدنه، روی سلفون و یا روی جعبه وجود دارد.

قیمت عمده شانه هتلی

قیمت عمده شانه هتلی

خرید عمده محصولات هتلی ارائه شده توسط این مجموعه موجب دریافت تخفیفاتی شگفت انگیز برای مشتریان می شود.
شانه هتلی نیز از این قائده مستثنی نیست. قیمت عمده شانه هتلی نسبت به قیمت خرید جزئی بسیار کمتر است و می تواند نوعی سود آوری برای خریداران محسوب گردد.
خریداران محترم جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت عمده شانه هتلی با شماره های زیر در ارتباط باشند.

s.hoseinpur وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *