هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قیمت فروش حوله هتلی دستی

حوله هتلی

با توجه به قیمت فروش حوله هتلی دستی ،این محصول بسیار با کیفیت می باشد. حوله های هتلی در ابعاد متنوعی تولید شده و برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید حوله هتلی دستی

از جمله ملزومات بهداشتی مورد نیاز جهت خرید هتلداران و قرار دادن در اتاق هتل ها، می توان حوله های هتلی را نام برد. وجود حوله هتلی در انواع مختلف می تواند نشان دهنده اهمیت رعایت بهداشت در هتل باشد. نرمی، تمیزی، عدم پرزدهی و بسته بندی شکیل حوله هتلی موجب جلب توجه مسافران و ماندگاری ذهنی بیشتری در آنها خواهد شد.

فروش حوله هتلی

خصوصیات حوله هتلی پر فروش

  • دارای وزنی سبک می باشند وبه صورت فشرده تولید شده اند.
  • قدرت آب گیری و جذب بسیاری دارند.
  • با توجه به نوع کاربرد، ابعاد مختلفی دارند.
  • جنس الیاف به صورت ضد بو می باشد.
  • دارای بافتی با نخ نازک اما مستحکم هسنتد.
  • با توجه به اینکه کاربرد بسیاری دارند، اما قیمت ارزان و مناسبی نیز دارند.

حوله هتلی دستی

انواع حوله هتلی

حوله های هتلی در سه نوع حوله هتلی دستی، حوله هتلی حمام و حوله هتلی زیر پایی عرضه و به فروش می رسند. رنگ این محصول غالبا سفید است؛ اما در رنگ های مختلف دیگری نیز تولید شده اند. قابلیت چاپ آرم مخصوص هتل بر روی این حوله ها نیز وجود دارد که با توجه به سلیقه هتل داران انجام می گیرد.

حوله هتلی

تولید و فروش حوله هتلی دستی

سازندگان و طراحان محصولات هتلی با توجه به نیاز مصرف کنندگان اقدام به تولید محصولی با کیفیت نموده اند. این حوله ها علاوه بر هتل می توانند در استخرها، آرایشگاه ها، حمام های عمومی و غیره نیز مورد استفاده قرار بگیرند.
خریداران محترم می توانند با توجه به بودجه و نیاز خود این محصول را از طریق این سایت خریداری نمایند و از نزدیک شاهد دارا بودن جنس با کیفیت و مرغوب حوله هتلی دستی باشند.

s.hoseinpur وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *