هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

لیست قیمت شامپو هتلی صحت

شامپو هتلی صحت مانند دیگر شامپو ها در بازار ها در قیمت های مختلفی معامله می شوند و که می توانید لیست قیمت شامپو هتلی صحت را از طریق این سایت به دست آورید.
شامپو از جمله ملزومات ضروری در هتل ها می باشد که معمولا در بازار ها می توان با کارکتر های مختلفی جست و جو کرد. نمونه ای از این مارک ها مارک صحت است که ارائه دهنده بهترین نوع شامپو ها هستند. این شامپو ها در بازار ها دارای لیست قیمتی عالی هستند که مشتریان با توجه به این لیست ها شامپو ها را خریداری می کنند.

قیمت شامپو هتلی صحت

انواع شامپو هتلی صحت:

مژده به طرفداران شامپو های صحت. این شرکت جهت پاسخگویی به انواع نیاز های مشتریان اقدام به تولید شامپو هتلی تک نفره در گرماژ های 25 کرد. در ادامه قصد داریم شما را جهت خرید آگاهانه تر، با آنها آشنا کنیم:

شامپو هتلی صحت استوانه ای:

یکی از رایج ترین شامپو هتلی صحت، مدل استوانه ای می باشد که در انواع شامپو سر و شامپو بدن تولید می شود. این شامپو هتلی 25 گرمی بوده و در کارتن های 192 تایی به فروش می رسند.

شامپو هتلی صحت عصاره ای:

محصولات صحت به خصوص شامپو های صحت با رایحه های دلپذیر و خواص گیاهی فوق العاده آن ها مشهور هستند. از این رو همان شامپو های عصاره ای صحت در بسته بندی کوچک تر و گرماژ 15 و 25 تولید می شوند. انواع عصاره های این شامپو ها شامل:

  1. شامپو سدر صحت
  2. شامپو بابونه صحت
  3. شامپو حنا صحت
  4. شامپو سیر صحت

می باشد. و در کارتن های 192 تایی و 288 تایی به فروش می رسند.

شامپو هتلی تیوپی صحت:

این شرکت نیز برای طرفداران بسته بندی های تیوپی، اقدام به تولید شامپو هتلی تیوپی کرده است. شامپو هتلی تیوپی صحت 25 گرمی می باشد. این شامپو ها در انواع شامپو سر و شامپو بدن تولید می شوند و در کارتن های 192 تایی به فروش می رسند.

دریافت لیست قیمت شامپو هتلی صحت و خرید مستقیم:

لیست قیمت شامپو هتلی صحت

با توجه به نوسانات بازار درج لیست قیمت شامپو هتلی صحت مقدور نمی باشد. بنابراین کافی است با شماره های درج شده تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. شما عزیزان در هر یک از شهرستان های کشور که باشید می توانید تنها با یک تماس قیمت شامپو هتلی صحت را به دست آورده و با بهترین قیمت اقدام به خرید شامپو هتلی صحت کنید.

talia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *