هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مرکز خرید انواع شامپو کوچک هتلی با قیمت ارزان

نمایندگی فروش محصولات بهداشتی هتلی

شامپو کوچک هتلی یکی از مهم ترین شوینده هایی است که شما صاحبان هتل ها و مراکز گردشگری باید در داخل پک های بهداشتی که برای مصرف کنندگان تان تهیه میکنید بگذارید. اما شاید شما نمی دانید شامپو های کوچک هتلی را از چه مرکزی با قیمت بسیار مناسب و ارزان تهیه کنید؟ شرکت خدمات هتلداری آراد به کمک شما آمده است. شرکت خدمات هتلداری آراد با سابقه کار بسیار بالا محصولات هتلی که مد نظر شما عزیزان است را با قیمت درب کارخانه برای شما عزیزان ارسال می نماید.

خدمات هتلداری آراد

شامپو کوچک هتلی یکی از مهم ترین شوینده هایی است که در داخل حمام باید گذاشته شود. اگر شما صاحب هتل، مراکز گردشگری، بیمارستان و … هستید حتما در نظر دارید برای مصرف کنندگان خود پک های بهداشتی که شامل شامپو هتلی سر و بدن، مسواک هتلی، خمیر دندان هتلی، شانه هتلی، حوله هتلی و … تهیه کنید و در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهید.

شامپو های کوچک هتلی در برند های متنوعی تولید و در بازار به فروش می رسد. چند برند از محصولات شامپو کوچک هتلی می توان نام برد مانند شامپو کوچک هتلی بس، شامپو هتلی طراوت، شامپو کوچک هتلی ایوان، شامپو کوچک هتلی ساویز و … می باشد.

شرکت خدمات هتلداری آراد با سابقه بالای خود با این شرکت ها شروع به کار کرده است تا به شما عزیزان محصولاتی با کیفیت بالا و با قیمت درب کارخانه تحویل دهد.

  • شامپو هتلی بس یکی قدیمی ترین و با کیفیت ترین شامپو هایی است که ما از بچکی از کیفیت این محصول بر خوردار بوده ایم. شامپو کوچک هتلی در قوطی های 30 گرمی تولید شه و در بازار و به دست عمده فروشان به فروش می رسد.

شامپو کوچک هتلی

  • شامپو هتلی طراوت این شرکت با سابقه کار بسیار بالا تصمیم به تولید محصولات خود در گرماژ پایین تر کرده است. کارخانه محصولات طراوت با تولید شامپو های 30 گرمی سر و بدن توانسته است کار را برای شما صاحبان هتل ها و بیمارستان ها آسان تر کند.

شامپو کوچک هتلی

  • شامپو هتلی ایوان یکی از متنوع ترین شامپوهای سر و بدن در شامپو ها می باشد. این شرکت با در نظر گرفتن جنس اغلب موها شروع به تولید شامپو کوچک هتلی مناسب با موهای خشک، چرب، معمولی کرده است تا همه افراد بتوانند از این شامپو ها استفاده کنند.

برند ایوان برای مصرف کنندگان خود یک فرصت بسیار عالی قرار داده است که با خرید شامپو های ایوان مصرف کنندگان می توانند برند خود یا لگوی اختصاصی خود را بر روی شامپو ها به صورت رایگان چاپ نمایند.

شامپو کوچک هتلی

  • شامپو هتلی ساویز در دو مدل بسته بندی می شوند.
  • 1- در مدل قوطی های اکونومی و پت 25 گرمی
  • 2- و در مدل ساشه در بسته بندی های 10 گرمی.
  • برند ساویز یکی از بهترین شامپو ها را تولید کرده و در بازار به فروش می رساند.

بسته بندی شامپو های هتلی ساویز

نحوه خرید انواع شامپو هتلی با قیمت ارزان:

خدمات هتلداری آراد به عنوان عامل مستقیم فروش مستقیم کارخانه آماده ارائه انواع محصولات خود به قیمت درب کارخانه می باشد. مزیت این مرکز به نسبت سایر فروشگاه ها، تامین دسته اول و تنوع برند های موجود می باشد که شما عزیزان تنها با یک تماس می توانید محصول مورد نیاز خود را به قیمت کارخانه سفارش داده و کمتر از 48 ساعت آن ا را درب محل خود تحویل بگیرید.

fatemeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *