هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مرکز خرید عمده مسواک هتلی در ایران

مسواک هتلی

به مرکز خرید عمده مسواک هتلی در ایران خوش آمدید. مسواک هتلی در برند های معتبر و متنوع و دارای کیفیت بالا موجود می باشند. این محصول را می توان به صورت پک مسواک و خمیر دندان هتلی نیز تهیه نمود.

اهمیت استفاده از مسواک هتلی

مسواک هتلی یکی از ملزومات مورد نیاز هتلدارن می باشد. این محصول هتلی به منظور رعایت بهداشت دهان و دندان در مسافرت ها مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که می دانید محافظت از دندان ها در هر زمان و مکانی بسیار مهم می باشد و در صورت عدم توجه به این مورد موجب پوسیدگی دندان ها خواهد شد.

خمیر دندان و مسواک هتلی

انواع مسواک هتلی

مسواک های هتلی عرضه شده توسط مجموعه هتلداری اراد از جمله بهترین و با کیفیت ترین مسواک هتلی تولید شده در کشور می باشند. این مسواک ها از زمان استفاده به مدت سه ماه قابل مصرف است.
انواع برند های این محصول شامل موارد زیر هستند:

  • مسواک هتلی سیلور
  • مسواک هتلی دورکو
  • مسواک هتلی سی گل
  • مسواک هتلی کودک

مسواک-هتلی

پک مسواک و خمیر دندان هتلی

این مجموعه به منظور راحت نمودن خرید مشتریان خود اقدام به تهیه پک مسواک و خمیر دندان نموده است که شامل یک مسواک هتلی سیلور و یک خمیر دندان هتلی پاتریکس است. این دو محصول در یک یک بسته بندی در کنار هم قرار گرفته اند.

مرکز خرید عمده مسواک هتلی

مرکز خرید عمده مسواک هتلی

خرید محصولات هتلی به صورت عمده از این مجموعه شامل تخفیفاتی استثنایی می باشد. بنابراین با خرید به صورت عمده می توانید بهره بسیاری از این خرید ببرید. با توجه به نوسانات قیمتی اخیر در بازار خرید و فروش، این گروه عرضه کننده تمام تلاش خود را نموده تا قیمت ها را در حداقل مقدار ممکن ثابت نگه دارد.
خریداران محترم جهت خرید از مرکز خرید عمده مسواک هتلی در برند های نام برده می توانند از طریق شماره های اعلام شده در خبر اقدام نمایند.

 

s.hoseinpur وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *