هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نمایندگی خرید و فروش بهترین مسواک هتلی

فروش بهترین مسواک هتلی

با خرید در نمایندگی خرید و فروش بهترین مسواک هتلی خریدی به صرفه و مطعمن را تجربه کنید. انواع مسواک های هتلی با کیفیتی در خور و البته قیمتی استثنایی در این نمایندگی ها موجود می باشد.

تولید مسواک هتلی

مسواک هتلی یکی از مهم ترین اقلام موجود در هتل ها می باشد. این محصول هتلی را می توانید در پکیج های هتلی که شامل اکثر محصولات هتلی به صورت بسته بندی کارتنی هستند بیابید. همچنین پک های کوچکی که شامل مسواک و خمیر دندان هتلی هستند نیز تولید شده و در بازار عرضه شده اند.

مرکز خرید عمده مسواک هتلی

انواع مسواک هتلی با کیفیت

مسواک های هتلی برند های مختلفی را شامل می شوند. این محصول هتلی را می توان در بسته بندی های متنوعی خریداری نمود. خرید به صورت فله نیز امکان پذیر می باشد.
برترین برند های تولید کنند مسواک های هتلی با کیفیت شامل موارد زیر می باشند که به معرفی انها می پردازیم:

مسواک هتلی سیلور: این مسواک هتلی را هم می توانید به صورت پک مسواک خمیر دندان هتلی خریداری نمایید و یا به صورت مجزا در بسته بندی وکیوم کارتی در رنگ بندی های مختلف تهیه نمایید.

مسواک هتلی سی گل: سی گل یکی از برند های تولید کننده بهترین مسواک های هتلی می باشد. بسته بندی این محصول نیز به صورت وکیوم کارتی است که حاوی درپوش به منظور حفظ بهداشت و جلوگیری از انتقال آلودگی می باشد.

مسواک-هتلی

مسواک هتلی دورکو: مسواک های هتلی دورکو به صورت شفاف و مات نیز تولید می شوند که از بسته بندی ساده سلفونی برخوردار می باشند. قیمت این محصول بسیار مناسب است.

مسواک هتلی پاتریکس: مسواک هتلی پاتریکس را معمولا در پک های مسواک خمیر دندان می بینید. این پک ها شامل یک عدد مسواک هتلی و یک خمیر دندان هتلی با برند پاتریکس می باشد که بسیار پر فروش بوده و یک پک اقتصادی می باشد.

فروش بهترین مسواک هتلی

فروش بهترین مسواک هتلی در این سایت با قیمتی مناسب و کیفیتی در خور انجام می گردد. این محصول را می توانید به صورت عمده نیز خریداری نمایید و شامل خریدی با تخفیفات بسیار شوید.
خریداران محترم می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ها با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

s.hoseinpur وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *